1

Kde nás najdete:
MapaKontakty

 

Objednávky, rezervace, GPDR:

Leadership Original Academy s.r.o.

M: +420 602 137 125 

Email: luba.s@email.cz

 

Záznam o zpracování osobních údajů:

Luboš Antonio Šesták, majitel a provozovatel vodáckého tábořistě a občerstvení U Kelta, sbírá a uchovává osobní údaje pouze k účelu naplnění smlouvy mezi ním a zákazníkem a z důvodu oprávněného zájmu. Dále uchovává údaje o brigádnících a obchodních partnerech a kontaktech. Osobní údaje jsou uchovávány po dobu nezbytně nutnou pro naplnění smlouvy a po zákonnou dobu archivace účetních dokladů a vedení ubytovací knihy. Údaje nejsou předávány třetím stranám, s výjimkou Daňový servis CB s.r.o., s níž je uzavřena zpracovatelská smlouva, a to v rozsahu nutném pro zpracování účetních dokladů a povinností vyplývajících ze zákona, jako je vedení ubytovací knihy, finanční správa apod.

Všechny osobní údaje jsou uchovávány v PC a zabezpečeny heslem a antivirovým programem, v případě papírových dokumentů ve schránce zabezpečené zámkem.

Osobní údaje o konkrétních osobách jsme připraveni dané osobě předložit k nahlédnutí, kdykoliv lze požádat o výmaz osobních údajů či jejich opravu.

Brigádníci se zavazují k mlčenlivosti o osobních údajích a k citlivému přístupu v nakládání s osobními údaji.

Zavazuji se k citlivému nakládání se všemi osobními údaji, jejich zabezpečení je pro mne důležité.

Všechny údaje jsou uchovávány v souladu s “GDPR” - nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Svým zákazníkům rádi jednou za rok posíláme přání k novému roku. Pokud od nás tato přání nechcete dostávat, napište nám, prosím.

V případě jakýchkoliv dotazů a žádostí se na nás obraťte na e-mail: luba.s@email.cz, rádi vám odpovíme.

V Krníně, 15. května 2018

 

© 2014 UKelta.cz | Developed by Snopy.cz